Jak objednávat vstupenky / Výdejní místa

   Vyberte si z mojí nabídky představení, datum a čas jeho konání na stránkách divadel a vyberte si i z volných míst. Místa mi napište a já Vám vstupenky ihned zarezervuji. Můžete si vstupenky i sami zarezervovat na stránkách divadel a přeposlat mi rezervační list, který Vám přijde na mail, který jste v rezervaci uvedli. Postup je pak stejný. Napíši Vám konečnou cenu za vstupenky a poštovné (pokud nechcete vstupenky nechat někde na výdejních místech či pokladně divadla).

     Vstupenky Vám pak zašlu doporučenou poštou, proto vždy v objednávce uvádějte kam chcete vstupenky zaslat a to i v případě, že objednáváte již poněkolikáté. Ušetříte mi tím čas. Uveďte i Vaše telefonní číslo pro případ, že by se představení zrušilo a já Vás chtěl o tom informovat.

     Mezitím můžete poslat koruny na účet 213837859/0600. Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a název představení. Jako VS můžete použít Váš telefon.

     Ceny vstupenek máte vždy uvedeny v nabídce nebo na mých stránkách. Většina z nich je i zlevněna. Které, máte také v nabídce.

Prodávám vstupenky na komediální činohry, muzikály, balet i vážnou hudbu. Mými obchodními partnery jsou divadla Broadway, Hybernia, Karlín, Kalich, Studio Dva Divadlo, GoJa Music Hall, Kongresové centrum Praha, Radka Brzobohatého, Na Maninách, Bez Zábradlí.

Výdejní místa jsou:

Roudnice n/L – Infocentrum
Štětí – cukrárna Monika
Praha – pokladna č.1 divadla Hybernia

Děkuji, že mi nevoláte. Všechny rezervace jdou mailem.

Jarda Pilnaj