Oslava narozenin zpěváka Bohuše Matuše, kterou jsem zorganizoval, proběhla v úterý 21.8.2018, tentokráte na restauračním salónním parníku Európé, od 19 do 22 hodin za účasti 250 gratulantů z celé ČR, včetně více jak 60 zpěváků, kamarádů Bohuše a jeho kolegů z muzikálu Ples upírů a Fantom opery, který se za měsíc vrací zpět do divadla GOJA, kde má Bohuš jednu z hlavních rolí. Čestným hostem večera na parníku byl pan Václav Hybš s manželkou.

Párty připomínala pěvecký maraton. Mikrofon šel z ruky do ruky a tak jste se mohli zaposlouchat do hlasů nejen Bohuše ale i Hynka Tomma, Kláry Kozlovské, Esther Lubadiky, Moniky Somerové, Jarka Šimiho, Martina France, Waldy, Freddie Merkuryho, Elvise Presleyho a dalších umělců. Zpěváky doprovázela skupina Ágnes.

Loď má tři paluby a protože bylo nádherné počasí, horní nekrytá paluba byla stále plná. Ozvučena byla všechna tři podlaží, tak nikomu nic neuteklo. Hosté si mohli užít nádherný pohled na Prahu z řeky a především večerní projíždění starou Prahou, kdy se rozsvěcovaly lampy na terasách. Nezapomenutý zážitek a skvělá atmosféra. Což jste mohli vidět v televizích a přečíst v novinách.

Další parník je naplánovaný na úterý 18.9.2018.