Pavel Janovec

0

Přeprava osob a zavazadel

12

Srp 2020

Dobrý den,

dnes rozesílám další nabídku na přepravní služby.

PŘEPRAVA OSOB – Mikrobusová přeprava osob devítimístným vozidlem Opel Vivaro Combi Turbo.

– výlety turistů po památkách (hrady, zámky, rozhledny, lanovky, zoo, vinné sklepy, wellness atd.)
– individuální přepravy dle klienta
– transfery na mezinárodní letiště (Praha, Drážďany, Lipsko, Berlín, Norimberk, Mnichov, Vídeň atd.)
– přeprava pracovníků pro firmy (montáže, porady, služební cesty, školení, výstavy atd.)
– přeprava na dovolenou, společenské akce, svatby aj.
– přeprava sportovců (lyžařské, vodácké, cyklistické, turistické aj. zájezdy)
– přeprava sportovních nadšenců na utkání a závody

PŘEPRAVA ZAVAZADEL

Přepravujeme zavazadla cyklistům především na Labské a Vltavské stezce a to v úseku mezi Prahou a Drážďany a i na jiných trasách dle přání zákazníka, pěším turistům na jakýchkoli trasách. Přečtěte si přepravní podmínky.

– 25 km/den – 30 Euro/810 Kč
– 50 km/den – 40 Euro/1.080 Kč
– 75 km/den – 56 Euro/1.510 Kč
– 100 km/den – 76 Euro/2.050 Kč

CYKLOBUS

Přeprava cyklistů, která není závislá na žádném jízdním řádu nabízí menším skupinkám, ale i jednotlivcům individuální trasu a čas odjezdu. Cyklisté si sami stanoví odkud, kdy a kam pojedou. Naše vozidlo vyzvedne cyklisty v místě bydliště, v ubytovacím zařízení nebo na domluveném místě. Cyklisté nemusí sledovat jízdní řády, hledat zastávku cyklobusu a přizpůsobovat svůj plán jízdnímu řádu, ale mohou odjíždět dle svého plánu, nastoupit a vystoupit kdekoliv.

Mohou nám také zavolat pokud nedojedou kam chtějí nebo kam potřebují dojet. Většinou se jedná o nepříznivé počasí, neodhadnutí vzdálenosti, defekt nebo jiné nepředvídatelné události na trase.

Přepravní podmínky přepravy zavazadel:

Přeprava zavazadel probíhá každý den mezi 9-16 hodinou. Objednávka přepravy zavazadel musí být zadána e-mailem, objednávku vám potvrdíme obvykle do 48 hodin. V potvrzení objednávky vám zašleme bookovací číslo, seznam ubytovacích zařízení odkud a kam mají být vaše zavazadla přepravena v jednotlivých etapách dle vašeho zadání a celkovou cenu za přepravu zavazadel. Po zpětném potvrzení objednávky vám bude emailem odeslána faktura ve formátu PDF.

Na vašem prvním ubytovacím zařízení obdržíte visačky na zavazadla, na které napíšete vaše bookovací číslo, které obdržíte v potvrzení objednávky a umístíte je pevně na každé přepravované zavazadlo. Pokud by jste z nějakého důvodu visačku od ubytovatele neobdrželi, tak napíšete bookovací číslo na papír, který umístíte na vaše zavazadla. Je také důležité počítat s tím, že se s řidičem, který bude vaše zavazadla přepravovat zřejmě nesetkáte, proto prosím řádně označte vaše zavazadla. Před tím než opustíte ubytovací zařízení informujte prosím personál vašeho ubytovacího zařízení, kam ukládáte zavazadla a jaký je jejich počet pro případ nějaké nejasnosti při vyzvedávání vašich zavazadel. Řidič, který bude vyzvedávat zavazadla, překontroluje podle zadání počet zavazadel, bookovací čísla, popř. jména na visačkách zavazadel a označí jednou barvou zavazadla se stejným bookovacím číslem, aby nedošlo k záměně některého ze zavazadel mezi ostatními přepravovanými zavazadly.

Zavazadla jsou přepravována obvykle od 9 do 16 hodin. Proto prosím odevzdejte zavazadla k přepravě do 9 hodin i přes to, že budete vyrážet později. Vaše zavazadla budou přepravena na další ubytovací zařízení do 16 hodin, kde budou předána personálu ubytovacího zařízení, který svým podpisem potvrdí počet předaných zavazadel a čas doručení. V případě nepředvídatelných událostí se může stát, že vaše zavazadla budou doručena později, pokud nám v objednávce uvedete telefonní kontakt, budeme vás o této skutečnosti informovat SMS zprávou.

Každý cestující, který má objednanou a zaplacenou přepravu zavazadel, má nárok na přepravu jednoho většího zavazadla a jednoho menšího příručního zavazadla nebo batohu. Platba za přepravu zavazadel je obvykle přes účet v bance, proto si přepravu zavazadel objednejte včas, aby mohla být vaše objednávka zpracována, provedena platba a služba mohla být realizována. Pouze v ojedinělých případech, po domluvě, lze provést platbu v hotovosti předáním přes ubytovatele. Pokud budete chtít provést platbu v hotovosti přes ubytovatele, musíte toto předání hotovosti domluvit sami na prvním, popř. na některém z následujících ubytovacích zařízení. Né vždy je to možné a s naším řidičem se nemusíte za celou cestu potkat. Musel by se domluvit konkrétní čas a místo kde se setkat a tím by se mohla narušovat logistika přepravy ostatních zavazadel, což by mohlo ohrožovat časový limit doručení některých zavazadel.

Neneseme zodpovědnost za cennosti uložené v zavazadlech. Pokud budete chtít bezpečně přepravit nějaké cennosti (kameru, fotoaparát, tablet, notebook, šperky nebo větší finanční hotovost, atd.) předejte tyto cennosti zvlášť osobě (personálu ubytovacího zařízení), která nám je předá společně se zavazadly, aby nedošlo k jejich poškození nebo ztrátě. Cennosti po přepravě opět osobně předáme v následujícím ubytovacím zařízení.

Potvrzením objednávky souhlasíte s těmito přepravními podmínkami.

Děkujeme za pochopení všech pravidel a přejeme vám krásné zážitky během vaší cesty, ke kterým se budeme snažit přispět službou přepravy zavazadel.

Objednávejte písemně na:  jardapilnaj@email.cz

Děkuji, Jarda Pilnaj

Štítky:

Sdílet:

Admin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec odio. Quisque volutpat mattis eros. Nullam malesuada erat ut turpis.

.

Sociální sítě

Related Post

  • [vc_row][vc_column][td_block_11 custom_title="WELLNESS MARIÁNSKÉ LÁZNĚ" block_template_id="td_block_template_11" category_id="74" limit="15" ajax_pagination="infinite" border_color="#1e73be"][td_block_11 custom_title="WELLNESS FRANTIŠKOVY LÁZNĚ" block_template_id="td_block_template_11" category_id="72" limit="15" ajax_pagination="infinite" tdc_css="" border_color="#1e73be"][td_block_11 custom_title="WELLNESS KARLOVY…
    Číst více
  • [vc_row][vc_column][td_block_11 custom_title="WELLNESS MARIÁNSKÉ LÁZNĚ" block_template_id="td_block_template_11" category_id="74" limit="15" ajax_pagination="infinite" tdc_css="" border_color="#1e73be"][/vc_column][/vc_row]
    Číst více
  • [vc_row][vc_column][td_block_11 custom_title="WELLNESS FRANTIŠKOVY LÁZNĚ" block_template_id="td_block_template_11" category_id="72" limit="15" ajax_pagination="infinite" tdc_css="" border_color="#1e73be"][/vc_column][/vc_row]
    Číst více