Nabízím Vám netradiční sportovní zážitky jako je PLAVBA PO LABI NA RAFTU A ZPĚT NA KOLE NEBO KOLOBĚŽCE, PADDLEBOARDING, VIA FERRATA – PASTÝŘSKÁ STĚNA S PRŮVODCEM, SJEZD NA KOLOBĚŽKÁCH ZE SNĚŽNÍKU, JÍZDA NA TREKINGOVÝCH, HORSKÝCH KOLECH, ELEKTROKOLECH, TANDEMOVÝCH I DĚTSKÝCH KOLECH, PLAVBA NA KANOÍCH SAMBA I ONTARIO. UBYTOVÁNÍ V KARAVANECH, MODERNÍCH OBYTNÝCH STANECH, ČI BUNGALOVECH pro delší pobyt s večerním táborákem a opékáním čehokoli.

Na hranici impozantní krajiny Národního parku České Švýcarsko mám pro Vás připraveno několik báječných sportovních zážitků i pro začátečníky. Sám jsem většinu vyzkoušel. Tedy kromě horolezectví. Poznejte labský kaňon z vodní hladiny na raftu či kanoi, pískovcové skalní město v Tisé a Děčínský Sněžník s koloběžkou nebo vyzkoušejte největší via ferratu v Česku na děčínské Pastýřské stěně. S kvalitním zázemím a servisem se starám o ty nejlepší zážitky pro jednotlivce, skupiny i rodinky.

Dárkové poukazy či termíny objednávejte na jardapilnaj@email.cz nebo na telefonu 601590318.

SPORTOVNÍ AKTIVITY - DĚČÍN A OKOLÍ

Na paddleboardu a koloběžce Českým Švýcarskem

0
Paddleboardingu propadlo už mnoho tisíc nadšenců vodních sportů a vy máte nyní možnost si tuhle záležitost taky zkusit. Na širokém a klidném Labi se...