Dobrý den,

nabízím další nabídku zájezdů pro rok 2021. Jedeme autobusy pro 50 osob, mikrobusem pro 9 osob. Zarezervujte si svá místa v autobusech (BUS) a mikrobusech (VIVARO) včas. Platba měsíc před zájezdem. Další nabídka budou zájezdy na objednávku po Čechách.

ČESKÝ KRUMLOV DVOUDENNÍ – VIVARO i BUS – 23.10.2021

– hrad a zámek Č.Krumlov, hrad Rožmberk, Lipno – Steska korunami stromů, Zámek Třeboň, Zámek Hluboká, hrad Zvíkov atd. Jako další je možné zařadit Zámek Březnice, Zámek Kratochvíle, Zámek Orlík nad Vltavou, Zámek Bechyně, Hrad Landštejn, Hrad Nové Hrady, Zámek Třeboň, Zámek Červená Lhota, Zřícenina hradu Dívčí kámen, Zámek Blatná, Zámek Vimperk, Zámek Český Rudolec, Zámek Dačice, Strakonický hrad a další památky, rozhledny Kleť, Hýlačka, Hradišťský vrh, Hradní věž Helfenburk atd. Cena ubytování je 450 Kč, cena snídaně 100 Kč, rodinný penzion v Č.Krumlově, kousek od centra města. Cena dopravy 1.200 Kč.

LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL DVOUDENNÍ – VIVARO i BUS – 9.10.2021

– zámky Lednice, Valtice, Janohrad, Minaret, Kaple, Apollonův chrám a další památky. Cena ubytování 550 Kč za osobu, dvoulůžkové pokoje, cena snídaně 90 Kč, internát školy Valtice. Ochutnávka vín v soukromém sklípku 200 Kč – řízená degustace. Naproti internátu jsou vyhlášené Vinné sklepy Valtice kde od 19:00 do 24:00 hodin hraje cimbálovka a můžete posedět a pokračovat v degustaci – volná degustace. Vstup je zdarma. Cena dopravy 1.200 Kč.

KARLOVY VARY TŘÍDENNÍ – VIVARO i BUS – 5.11.2021

– Vřídlo a Kolonády, Vánoční dům, nyní s největší výstavou plyšových medvídků v Evropě. Po pravé straně Hotelu PUP vás lanovka vyveze na Vyhlídku Diana, kde se nachází Motýlí dům a mini ZOO. Zajímavé je i Muzeum Jan Becher a sklářské Muzeum Moser. Poblíž resortu Green Paradise naleznete i několik golfových hřišť a při cestě domů můžete navštívit Hrad Loket či Státní zámek Bečov.

 

Cena dopravy 600 Kč.