Pro pořádání zájezdu autobusem je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 40 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Při pořádání zájezdu Vivarem je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 6 osob. CA Jarda Pilnaj má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků. Odjezdy mohou být z měst Litoměřice, Lovosice, Roudnice, Štětí a dalších měst při cestě, včetně Prahy (hl. nádraží), pokud se přes Prahu pojede.

LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL – 23.-24.4.2022
 – zámky Lednice, Valtice, Janohrad, Minaret, Kaple, Apollonův chrám a další památky. Cena ubytování 550 Kč za osobu, dvoulůžkové pokoje, cena snídaně 90 Kč, internát školy Valtice. Ochutnávka vín v soukromém sklípku 250 Kč – řízená degustace. Naproti internátu jsou vyhlášené Vinné sklepy Valtice kde od 19:00 do 24:00 hodin hraje cimbálovka a můžete posedět a pokračovat v degustaci – volná degustace. Vstup je zdarma. Cena dopravy 1.200 Kč. Vivarem.

ČESKÝ KRUMLOV – 7.-8.5.2022
– hrad a zámek Č.Krumlov, hrad Rožmberk, Lipno – Steska korunami stromů, Zámek Třeboň, Zámek Hluboká, hrad Zvíkov atd. Jako další je možné zařadit Zámek Březnice, Zámek Kratochvíle, Zámek Orlík nad Vltavou, Zámek Bechyně, Hrad Landštejn, Hrad Nové Hrady, Zámek Třeboň, Zámek Červená Lhota, Zřícenina hradu Dívčí kámen, Zámek Blatná, Zámek Vimperk, Zámek Český Rudolec, Zámek Dačice, Strakonický hrad a další památky, rozhledny Kleť, Hýlačka, Hradišťský vrh, Hradní věž Helfenburk atd. Cena ubytování je 450 Kč, cena snídaně 100 Kč, rodinný penzion v Č.Krumlově, kousek od centra města. Cena dopravy 1.200 Kč. Vivarem.

LOMY VELKÁ AMERIKA, KANADA A MEXIKO – 10.9.2022
– vápencovému lomu Velká Amerika se přezdívá český Grand Canyon – tak impozantní pohled se každému, kdo sem zavítá, naskytne. Kaňon zatopený průzračně čistou vodou láká turisty i filmaře. Okolo lomu vede turistická stezka s několika vyhlídkovými plošinami. Soukromé prohlídky a exkurze do podzemních štol jsou možné v počtu 10 a více osob. Cena dopravy 350 Kč, vstupné 100 Kč.

 

Objednávejte na: jardapilnaj@email.cz