Pavel Janovec

0

Vyhlídkové lety

10

Led 2019

DARUJTE KRÁSNÝ ZÁŽITEK SOBĚ NEBO SVÝM BLÍZKÝM. SKUPINOVÉ CENY ZAČÍNAJÍ JIŽ OD 500,- !!!

Toužili jste odjakživa po tom stát se pilotem letadla? Pomůžeme Vám tento sen proměnit ve skutečnost! Žádné zdlouhavé procedury, žádné týdny příprav a čekání. Přijeďte k nám a staňte se pilotem IHNED! Program „Pilotem ihned“ je k dispozici všem zájemcům o létání a letectví. Především je to však praktická ukázka profesionální pilotáže ultralehkého letadla, jejíž scénář závisí na Vašich požadavcích a je zcela cenově konfigurovatelný. V podstatě jde o seznamovací let, při kterém zjistíte a poznáte jak se takové ultralehké letadlo (Ultralight) ovládá a chová nejen během letu, ale i během vzletu a přistání. Bezpečně si po boku leteckého instruktora vyzkoušíte vše co Vás zajímá, včetně vysvětlení základních pojmů, seznámení s ultralehkým letadlem, diskuze a přípravy letové trasy a dozajista se nevyhnete předletové kontrole a přípravě letadla před samotným letem. Zkrátka a dobře budete provádět vše, co musí pro bezpečné provedení letu udělat skutečný pilot. Mnoho pilotů, kteří dnes brázdí naše vzdušné moře, začínala svoji leteckou kariéru právě tímto způsobem. V případě, že se do šesti měsíců po zkušebním letu rozhodnete absolvovat u nás pilotní výcvik, cena za let Vám bude automaticky odečtena z nákladů na výcvik! Věk není rozhodující, létat se dá v každém věku.

STÁT SE PILOTEM – SPLNĚNÝ SEN

Pokud Vás zajímají letadla, létání a toužíte po tom, stát se pilotem, téměř volně létat nejenom po ČR, ale po celé Evropě, tak Vám vřele doporučujeme objednat si vyhlídkový let po krásách severních Čech (délku letu si zvolte sami). Chcete zkusit být „pilotem na zkoušku“? – což je let, při kterém si vyzkoušíte na vlastní kůži co obnáší pilotáž letadla. Sami tak zjistíte, jestli na to máte a veškeré hodiny v rámci těchto letů Vám budou započítány do reálného pilotního kurzu, v případě, že se tak rozhodnete. Ale věřte, že budete po všech směrech nadšeni a pocity z letu dalece předčí Vaše očekávání. Rozhodnutí je zcela na Vás, ale pokud si to nevyzkoušíte, nebudete vědět oč přicházíte. Nejen po celou dobu výcviku, ale i po něm se Vám budeme plně věnovat a především preferujeme plně profesionální avšak příjemný a kamarádský přístup ke všem bez ohledu na věk.

LETECKÉ SNÍMKY

Potřebujete udělat fotografie z ptačí perspektivy? Chcete mít na stěně obrázek svojí nemovitosti v celé její kráse? Letecké snímky si z našich letadel můžete pořídit sami nebo můžete využít služeb našeho profesionálního fotografa.

LETADLA K DISPOZICI:

SKYLANE (ultralehký dvoumístný jednomotorový hornoplošník smíšené konstrukce)

EUROSTAR (ultralehký dvoumístný jednomotorový dolnoplošník celokovové konstrukce)

HIGHLANDER (moderní dvouplošník klasické konstrukce. Má vyšší pevnostní násobky než většina ultralehkých letadel. Ačkoliv je akrobacie na ultralehkých letadlech zakázaná, Highlander je dostatečně dimenzován, aby mohl být použit při létání základní akrobacie.)

LETIŠTĚ

Letiště ze kterého létáme se nachází 5km západně od památné hory Říp, v krásném prostředí polabské nížiny a na dohled Českého středohoří, bez omezení vznikajícími blízkostí velkých měst. Tím pádem nabízí daleko více možností k výletům, zároveň je v okolí letiště dostatek ploch pro případné nouzové přistání. Ke vzletům a přistání používáme travnatou, 1400m dlouhou a 63m širokou dráhu 13/31, pro noční létání potom osvětlenou 840m dlouhou dráhu paralelní. Možnost tankování paliva BA-95 a AVGAS 100LL.

Pokud chcete létat, potřebujete k tomu aparát, který Vás nejenom dostane do vzduchu, ale umožní Vám ve vzduchu nějakou dobu setrvat a poté by Vás měl bezpečně dostat na zem. Odpradávna člověk vymýšlel způsob, někdy horší, někdy lepší, jak se vyrovnat ptákům. Pomineme-li stroje lehčí vzduchu (tzv. aerostaty) a padákové nebo závěsné kluzáky, pak ultralight nabízí nejlevnější přístup k létání, při zachování stejné, ne-li vyšší úrovně komfortu ve srovnání s většími letadly. Náklady na pořízení i samotný provoz letounu jsou zlomkem toho, co byste museli zaplatit za provoz většího letadla. Při stejných nákladech tak na ultralightu nalétáte dvakrát až třikrát více hodin než na velkém letadle.

CENY LÉTÁNÍ

20 nebo 30 minut pilotem na zkoušku a instruktáž.
20 minut letu ve SKYLINE – 1.389 Kč
20 minut letu v EUROSTARU – 1.589 Kč
30 minut letu ve SKYLINE – 1.899 Kč
30 minut letu v EUROSTARU – 1.999 Kč

REZERVACE LETU

Po zakoupení voucheru (letového lístku) se spojíte s pilotem, uveďte jméno a tel. číslo osoby, která poletí. Voucher je platný 1 rok a dá se prodloužit. Pilot Vám nabídne volné termíny. Létá se celoročně dle počasí. Vouchery lze sčítat a let si tak prodloužit.
Nabídku doporučujeme pro děti nad 10 let.

Admin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec odio. Quisque volutpat mattis eros. Nullam malesuada erat ut turpis.

.

Sociální sítě

Related Post

  • [vc_row][vc_column][td_block_11 custom_title="WELLNESS MARIÁNSKÉ LÁZNĚ" block_template_id="td_block_template_11" category_id="74" limit="15" ajax_pagination="infinite" border_color="#1e73be"][td_block_11 custom_title="WELLNESS FRANTIŠKOVY LÁZNĚ" block_template_id="td_block_template_11" category_id="72" limit="15" ajax_pagination="infinite" tdc_css="" border_color="#1e73be"][td_block_11 custom_title="WELLNESS KARLOVY…
    Číst více
  • [vc_row][vc_column][td_block_11 custom_title="WELLNESS MARIÁNSKÉ LÁZNĚ" block_template_id="td_block_template_11" category_id="74" limit="15" ajax_pagination="infinite" tdc_css="" border_color="#1e73be"][/vc_column][/vc_row]
    Číst více
  • [vc_row][vc_column][td_block_11 custom_title="WELLNESS FRANTIŠKOVY LÁZNĚ" block_template_id="td_block_template_11" category_id="72" limit="15" ajax_pagination="infinite" tdc_css="" border_color="#1e73be"][/vc_column][/vc_row]
    Číst více