Pavel Janovec

0

Zahraniční zájezdy 2022

12

Srp 2020

Pro pořádání zájezdu autobusem je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 40 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Při pořádání zájezdu Vivarem je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 6 osob. CA Jarda Pilnaj má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků. Odjezdy mohou být z měst Litoměřice, Lovosice, Roudnice, Štětí a dalších měst při cestě, včetně Prahy (hl. nádraží), pokud se přes Prahu pojede.

 

HRADY RAKOUSKA – 20.-21.8.2022
– hrad Rosenburg, zámek Schonbrunn, hrad Forchtenstein, zámek Ort atd. POZASTAVENO.

BERLÍN – 27.8.2022
– hlavní město Spolkové republiky Německo. Braniborská brána, Berlínská televizní věž, Hraniční přechod, Říšský sněm, Muzejní ostrov, Berlínská zeď, Muzeum DDR, Obchodní dům západu atd… Cena zájezdu 1.500 Kč.

NORIMBERK – 17.9.2022
– objevte delfíny a obrovské kapustňáky. Denně několik vystoupení delfínů a lachtanů. Cena dopravy je 1.500 Kč. Vstupné do ZOO (v ceně je i delfinárium) je 13,50 Euro dospělý a 6,5 Euro děti od 4-13 let. Pokud nechcete ZOO, je tu historické město Norimberk s Císařským hradem a mnoha památkami. Hned vedle se nachází obec Zirndorf se zábavným parkem Playmobil pro celou rodinu. Vstupné 10 Euro.

SALZBURG – 24.9.2022
– zámek, nacházející se na stejnojmenném ostrově, ležícím na Chiemském jezeře v jižním Bavorsku. Jeho budovu nechal postavit bavorský král Ludvík II. podle vzoru francouzského zámku Versailles v letech 1878 –1886. Zámek byl posledním z několika stavebních projektů Ludvíka II., on sám zde bydlel pouze několik dní. Po jeho smrti v roce 1886 se v další plánované stavbě nepokračovalo a Herrenchiemsee je dodnes nedokončený. Zrcadlová síň je zde delší než ve Versailles, dohromady měří 75 metrů. V koupelně se nachází vana s objemem 7 tisíc litrů vody, která je ohřívána topením pod mramorovou podlahou. Přímo v srdci města Salzburgu se zvedají úchvatné příkré skály s pevností, hradem Hohensalzburg. Návštěva tohoto největšího dokonale zachovalého pevnostního hradu ve Střední Evropě je nejlepší předehrou k poznání Salzburgu. Hrad Hohenwerten. Cena dopravy 1.900 Kč.

 

Objednávejte na: jardapilnaj@email.cz

Admin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec odio. Quisque volutpat mattis eros. Nullam malesuada erat ut turpis.

.

Sociální sítě

Related Post

  • [vc_row][vc_column][td_block_11 custom_title="WELLNESS MARIÁNSKÉ LÁZNĚ" block_template_id="td_block_template_11" category_id="74" limit="15" ajax_pagination="infinite" border_color="#1e73be"][td_block_11 custom_title="WELLNESS FRANTIŠKOVY LÁZNĚ" block_template_id="td_block_template_11" category_id="72" limit="15" ajax_pagination="infinite" tdc_css="" border_color="#1e73be"][td_block_11 custom_title="WELLNESS KARLOVY…
    Číst více
  • [vc_row][vc_column][td_block_11 custom_title="WELLNESS MARIÁNSKÉ LÁZNĚ" block_template_id="td_block_template_11" category_id="74" limit="15" ajax_pagination="infinite" tdc_css="" border_color="#1e73be"][/vc_column][/vc_row]
    Číst více
  • [vc_row][vc_column][td_block_11 custom_title="WELLNESS FRANTIŠKOVY LÁZNĚ" block_template_id="td_block_template_11" category_id="72" limit="15" ajax_pagination="infinite" tdc_css="" border_color="#1e73be"][/vc_column][/vc_row]
    Číst více