Pavel Janovec

0

Dvou a více denní zájezdy devítimístným Vivarem (2023)

01

Úno 2023

18.-19.3.2023 – VÍDEŇ – první den navštívíme továrnu na čokoládu a nákup v jejich speciální prodejně s ochutnávkou výrobků. Dům moří, plný obrovských akvárií a terárií s vyhlídkovou terasou nad Vídní. Následuje zábavní park Práter a pak Sissin zámek Franzensburg. Přespíme ve Vídni nebo ve Valticích, kde nás čeká ochutnávka několika druhů vín za 250 Kč a Valtické vinné sklepy s cimbálovkou. Druhý den se vracíme do Vídně na Katedrálu Sv. Štěpána, Kostel Sv. Karla, Belveder, budovu parlamentu, Pavilon Secese a Hofburg, významné a krásné historické památky, většinou zapsány v listině světového dědictví Unesco. Cena dopravy 1.500 Kč, 600 Kč ubytování, platí se na místě. Sebou na vstupné cca 50 Euro. Odjezd ráno ve 4:00 hod. z měst Praha, Mělník, Štětí, Roudnice, Litoměřice, Lovosice a dalších měst při cestě.

8.-9.4.2023 – ČESKÝ KRUMLOV – hrad a zámek Č. Krumlov, hrad Rožmberk, Lipno – Steska korunami stromů, Zámek Třeboň, Zámek Hluboká, hrad Zvíkov atd. Jako další je možné zařadit Zámek Březnice, Zámek Kratochvíle, Zámek Orlík nad Vltavou, Zámek Bechyně, Hrad Landštejn, Hrad Nové Hrady, Zámek Třeboň, Zámek Červená Lhota, Zřícenina hradu Dívčí kámen, Zámek Blatná, Zámek Vimperk, Zámek Český Rudolec, Zámek Dačice, Strakonický hrad a další památky, rozhledny Kleť, Hýlačka, Hradišťský vrh, Hradní věž Helfenburk atd. Cena ubytování je 550 Kč, cena snídaně 100 Kč, rodinný penzion v Č. Krumlově, kousek od centra města. Cena dopravy 1.200 Kč.

22.-23.4.2023 – LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL – zámky Lednice, Valtice, Janohrad, Minaret, Kaple, Apollonův chrám a další památky. Cena ubytování 550 Kč za osobu, dvoulůžkové pokoje, cena snídaně 100 Kč, internát školy Valtice. Ochutnávka vín v soukromém sklípku 250 Kč – řízená degustace. Naproti internátu jsou vyhlášené Vinné sklepy Valtice kde od 19:00 do 24:00 hodin hraje cimbálovka a můžete posedět a pokračovat v degustaci – volná degustace. Vstup je zdarma. Cena dopravy 1.200 Kč.

3.-4.6.2023 – MACOCHA – největší krasová oblast v ČR. 1.000 jeskyní a další čekají na své objevení. Punkevní jeskyně, Kateřinská, Balcarka, Sloupsko-šošůvská, jeskyně Výpustek jsou veřejně přístupné. Přespíme na chatě Macocha. Dále Zámek Rájec, Zámek Lysice, Zámek Kunštát a Jeskyně Blanických rytířů, Hrad Perštejn, Zámek Blansko a další památky. Cena podle počtu zájemců.

17.-18.6.2023 – HORSKÝ RESORT DOLNÍ MORAVA – v ceně balíčku (1.105 Kč – 1.230 Kč) je výjezd lanovkou nahoru, vstup na stezku v oblacích Sky Walk, vstup na vysutý most Sky Bridge, sjezd lanovkou dolů. Možno dokoupit Mamutí horskou dráhu (315 Kč – 350 Kč) a další atrakce. Ubytování v penzionu pod areálem (600 Kč os/noc), cena dopravy 1.500 Kč. Možno dále navštívit jeskyni Na Pomezí. Možno přidat hrad Potštejn (Páni kluci), zámek Velké Losiny (Kladivo na čarodějnice) atd.

8.-9.7.2023 – BORŮVKOBRANÍ – v klášteře v Borovanech u Českých Budějovic a po celé obci proběhne, jako každý rok, slavnost borůvek. Soutěž jedlíků o borůvkovo-knedlíkového krále, mistrovství světa v chytání borůvek do úst, výtvarná borůvková show, borůvkový receptář i borůvková lékárna. Jídlo a dokonce i pití jako např. pivo, limo, likér, pálenka, atd. jen z borůvek. Domů si můžete zakoupit fakt domácí borůvkové koláče pečené místními ženami. Doprovodný program. Doporučuji. Přespíme v Krumlově. Cena ubytování je 550 Kč, cena snídaně 100 Kč, penzion v Č. Krumlově, kousek od centra města. Cena dopravy 1.200 Kč.

 

Objednávejte na: jardapilnaj@email.cz

Štítky:

Sdílet:

Admin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec odio. Quisque volutpat mattis eros. Nullam malesuada erat ut turpis.

.

Sociální sítě

Related Post

  • [vc_row][vc_column][td_block_11 custom_title="WELLNESS MARIÁNSKÉ LÁZNĚ" block_template_id="td_block_template_11" category_id="74" limit="15" ajax_pagination="infinite" border_color="#1e73be"][td_block_11 custom_title="WELLNESS FRANTIŠKOVY LÁZNĚ" block_template_id="td_block_template_11" category_id="72" limit="15" ajax_pagination="infinite" tdc_css="" border_color="#1e73be"][td_block_11 custom_title="WELLNESS KARLOVY…
    Číst více
  • [vc_row][vc_column][td_block_11 custom_title="WELLNESS MARIÁNSKÉ LÁZNĚ" block_template_id="td_block_template_11" category_id="74" limit="15" ajax_pagination="infinite" tdc_css="" border_color="#1e73be"][/vc_column][/vc_row]
    Číst více
  • [vc_row][vc_column][td_block_11 custom_title="WELLNESS FRANTIŠKOVY LÁZNĚ" block_template_id="td_block_template_11" category_id="72" limit="15" ajax_pagination="infinite" tdc_css="" border_color="#1e73be"][/vc_column][/vc_row]
    Číst více